Klub priateľov | Klub priateľov skautingu

Klub priateľov skautingu je neformálne združenie ľudí, ktorí chcú podporiť snahu skautov a priložiť ruku k dielu.

Členom sa stanete, ak podporíte jeho činnosť jednorazovým alebo pravidelným finančným príspevkom. Podporiť môžete Vami vybraný konkrétny projekt alebo jeden z 80-tich skautských zborov.

Čo

Klub priateľov skautingu je neformálne združenie ľudí, ktorým sú blízke hodnoty a myšlienky skautingu a ktorí zároveň chcú podporiť snahu skautov o výchovu mladej generácie.

Kto

Členom tohto neformálneho klubu sa môže stať každý, komu sú myšlienky skautingu nielen blízke, ale chcú aj priložiť ruku k dielu. Môžu to byť bývalí dospelí skauti, ale aj rodičia, starí rodičia, priatelia, sympatizanti...skrátka všetci, ktorí chcú pomôcť skautingu plne rozvinúť jeho potenciál.

Ako

Členom Klubu priateľov skautingu sa stanete, ak podporíte jeho činnosť jednorázovým alebo pravidelným finančným príspevkom. Podporiť môžete Vami vybraný konkrétny projekt alebo jeden z 80-tich skautských zborov. Členom klubu budeme pravidelne zasielať elektronický newsletter o tom, ako a kde boli ich príspevky použité. Môžete sa tiež zúčastniť vybraných skautských akcií, na ktoré dostanete pozvánku.